PAYLAŞIM Oyunlarda Dc sorununa SON

Konu Bilgileri

Kategori Adı Genel Paylaşımlar
Konu Başlığı Oyunlarda Dc sorununa SON
Konbuyu başlatan KoEditor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KoEditor

KoEditor

Admin
2 Şub 2020
189
3
18
24
www.servertanitimi.net
Arkadaşlar başlıkda dediğim gibi w7 wista için geçerlidir.xp için en altta verildi bu w7 ve vistadır Kendimde ve 4 arkadaşımda daha denedim.W7 64 bit ultimate kullanıyorum.Oyunlarda hata raporu , dc vs. eksik olmuyordu bunu yaptıgım günden beri 3 gündür pc acık ne hata ne dc yer oldum.Şimdi anlatıcaklarımı dikkatlice yapın yapması cok basit.

Bilgisayarım > Özellikler > Özellikler kısmında sol üstte Gelişmiş sistem ayarları > Açılan pencereden Gelişmiş > Performans kısmındaki Ayarlar kısmına giriyoruz > Veri yürütme engellemesi kısmına giriyoruz > Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç bu seçeneği seçiyoruz > Alttan ekle butonuna basıyoruz ve işimize yaramayan gereksiz bir exe yi seciyoruz. ve ekle diyoruz > Ekle dedikden sonra o listeye eklenip eklenmediğine iyi bakın eklenmişse sorun yok > Daha sonra aşşadan uygula ve tamam diyoruz > Bilgisayarı yeniden başlatmassanız ayarlar aktif olmicak dicek bilgisayarı yeniden başlatın ve dcsiz ve hatasız iyi oyunlar.

Not:Bu sadece ko için geçerli değildir diger bilgisayar oyunlarındada işe yarar.

üstteki Dc Olayı Kalkmış Olacaktır Unutmayınız Sadece Win7 & Vistalarda Olur.

şimdi xp için dc olayı

XP (DC) için

1.Bilgisayarıma sağ tıklayın özelliklerden sistemi tıklayın. Performanstan ayarları seçin.

2.Veri yürütme engellemesi kısmına gelin ve Seçtiklerim dışında kalan tüm windows programları

ve hizmetleri için DEPyi aç a tik koyun ve tamam deyin. PCnizi yeniden başlatın.

Bu şekilde yeterlidir eğer hala sorun varsa aynı yerde ekle kısmından PBot.exe ve KnightOnLine.exe dosyalarını ekleyin.

Win7 (DC) için

1.Başlat düğmesi , Denetim Masası, Sistem ve Bakım ve ardından Sistem'i tıklatarak Sistem'i açın.

2.Gelişmiş Sistem Ayarları'nı tıklatın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.

3.Performans altında, Ayarlar'ı tıklatın.

4.Veri Yürütme Engellemesi sekmesini ve ardından Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi etkinleştir seçeneğini tıklatın. PCnizi yeniden başlatın.

Bu şekilde yeterlidir eğer hala sorun varsa aynı yerde ekle kısmından PBot.exe ve KnightOnLine.exe dosyalarını ekleyin.

Deneyen Arkadaşlar olumlu yada olumsuz cevap yazarlarsa sevinirim.

Üst Alt