Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler Server Tanitimi , Ko Tanitimi , Silkroad Pvp Serverler , Metin2 Pvp Serverler

Metin2 PVP Server Tanıtımları

Konu Bilgileri

Kategori Adı Metin2 Pvp Serverler
Konu Başlığı Metin2 PVP Server Tanıtımları
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
24 Ocak 2020
Mesajlar
73
Tepkime puanı
34
Puanları
18
Metin2 PVP Server Tanıtımları
Metin2 PVP Server Tanıtımları

Metin2 pvp serverlar yaklaşık 10 yıldır hepimizin hayatında. Yıllardır boş zamanlarımızı eğlenceli olarak geçirmemizi sağlayan Metin2 oyunundaki zorluklar sebebiyle ve pay2win oyun sistemlerinin oyuncuları kaçırması sebebiyle ortaya çıkmışlardır.

PVP Tanıtım olarak siz oyunculara güncel ve kaliteli oyun serverlerini sunuyoruz. Maksadımız bu tür serverlarda tıpkı o oyunlar gibi kaliteli olan sizleri görmektir. Gün geçtikçe azalan oyuncu sayısına rağmen hala hatrı sayılır düzeyde kitlesi olan bu oyunu ayakta tutmayı kendimize misyon edindik.

metin2 server, metin2 pvp server
Metin2 PVP Server Nedir?

PVP Server, Metin2 official serverlarından ayrılarak kişilerin kendi serverlarını açmasını ifade eder. Günümüzde çok uygun fiyatlara bile bunlar açılabilmektedir. Kapasiteleri ve özellikleri verilen fiyatla paralel olarak artış/azalış göstermektedir. Bu özel sunucular official sunuculardan çok daha fazla özelliğe sahip olabilmekte ve hatta onlar kadar online sayısına ulaşabilmektedir. Bugün daha fazla tercih edilmelerinin bir diğer sebebi ise oyun yöneticilerinin kullanıcılarla ikili diyaloga girmesi ve onların sorunlarına hızlı çözümler üretmesidir.

Metin2 Emek PVP Serverlar

Emek serverlar yoğun emek vererek gelişilen ve genelde 1-99 / 1-105 level aralığında oynanan serverlardır. Bu oyunlarda beceri kitabı düşürme, ruh taşı düşürme, becerileri perfect yapma gibi zor; meşakatli meseleler bulunmaktadır. Birinci köyde başladığınız serüveniniz genelde sürgün mağarasında veya catacombda son bulur. Burada elde ettiğiniz eşyalar, itemler ile hesabınızı geliştirir ve güçlendirirsiniz. Emek server tanıtımları sitemizde yer almaktadır. Gün geçtikçe daha iyi ve daha nitelikli emek sunucuları burada bulabileceksiniz.

Metin2 TR Tipi PVP Serverlar

TR Tipi serverlar yine emek server kisvesi altındadır. Bu serverlarda çok fazla oyuncu olması gerekmektedir. Çünkü ticaret bunların kalbidir. Eğer ticaret olmazsa emek sunucular boş kalır ve oyun kapanma noktasına gider. Ticareti de genelde BK, ruh taşı, zen fasulye, büyülü metal üzerinden dönmektedir. Bu tektiplik oyunları kısır döngüye sokmaktadır. Bu sebepten ötürü kısa sürede bu sunucular kapanmaktadır. Yeni açacaklara tavsiyemiz yeni ticaret yolları, ticaret ürünleri bulmalarıdır. Dönüşümleri vs. zorlaştırmak tek başına oyunun ömrünü uzatmaya yeterli olmayacaktır. Metin2 Server Tanıtımları web sitesi olan PVP Tanıtım ailesi olarak bugüne kadar tüm başarı vaad eden projeleri destekledik ve desteklemeye her daim devam edeceğiz.


1-99 serverlar


Metin2 Wslik PVP Server

Wslik pvp serverlar kolay kategorisindedir. Hemen oyuna başlar başlamaz itemlerinizi kolayca elde eder, onları dönüştürür, efsunlar ve savaşa başlarsınız. Böylece hiç emek harcamadan sadece PVP savaş modlarını deneme şansı bulursunuz. Genelde wslik oyunlarda Metin2 lonca savaşları öne çıkmaktadır. Metin2 Wslik PVP Server tanıtımlarına da sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu serverlerda genelde beceriler perfect olarak başlanır. Hiç bir emek harcanmaz. Diğer yazılarımızda daha detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. Aşağıda oyun server tipleri yer almaktadır. Bunları da inceleyebilirsiniz.

Server Tipleri

  • Wslik kolay serverlar
  • Editsiz serverlar
  • Emek pvp serverlar
  • TR tipi serverlar
  • Kolay serverlar
  • Orta emek serverlar
  • Bol dönüşümlü serverlar
 
Üst Alt