Knight Pvp başlangıç itemlerini ayarlama Editörü [Inventory 2 ile birlikte]

Konu Bilgileri

Kategori Adı Editör & Programlar
Konu Başlığı Knight Pvp başlangıç itemlerini ayarlama Editörü [Inventory 2 ile birlikte]
Konbuyu başlatan KoEditor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KoEditor

KoEditor

Admin
2 Şub 2020
189
3
18
24
www.servertanitimi.net
Merhaba arkadaşlar, Sizlere Başlangıc İtemlerini Nasıl Değişiceğini Göstericem.

Knight Pvp Başlangıç itemlerini bana göre en güzel ve en rahat yoldan ayrıntılı şekilde ayarlamak için benim izlediğim yolu göstereceğim. Umarım yararlı olur.

Öncelikle geniş çaplı bir Inventory editöre ihtiyacımız var bana göre şuan piyasadaki en kullanışlı editor PENTAGRAM'ın yaptığı Inventory Editor :

Editorden Bir Resim:

Editor Link:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
Gizli içerik
Şimdi gelelim başlangıç itemlerini oluşturmaya. Forumda bulunan bir prosedür ama yine de paylaşacağım bilmeyen arkadaşlar için;

*Başlangıç itemlerini düzenlemek için her JOB için ayrı çar açıyoruz.

*Örneğin Asas için Rogue nickli bir çar açıyoruz çara giriyoruz maradonda karakterimizi gördükten sonra oyundan çıkıyoruz. Özellikle söylüyorum bunu çarı oluşturup oyuna girmeden çıkarsanız itemlerini göremezsiniz önce karakteri maradonda görmeniz gerekiyor. Sonrasında editorden Rogue nickli çarımızı dilediğimiz gibi düzenliyoruz. İtemlerini ayarlıyoruz ve diğer çarlara geçiyoruz.

*Açacağımız çarların nickleri : Rogue , Warrior , Priest ve Mage olacak. Hepsini ayrı ayrı düzenledikten sonra gelelim prosedüre ;

Gizli içerik

İşlemimiz bu kadar umarım faydalı olmuştur. Herkese kolay gelsin. :)

Üst Alt